Porażka na wyjeździe

21875873 1435955746441899 958317908 o

Poniedziałkowy mecz 18.09.2017 rozgrywaliśmy na boisku naszego rywala Przełomu Besko. Rywal na samym początku zaskoczył naszą obronę zdobywając bramkę na 1-0. Przełom szybko podwyższył wynik w 17 minucie na 2-0, a następnie na 3-0...

Adrian Wilusz w 21 minucie zdobył kontaktowego gola na 3-1. Do przerwy gospodarze podwyższyli na 4-1. Po rozmowie w szatni i analizie wniosków zaczynamy druga polowe. Drużyna z Beska wychodzi na prowadzenie trafiając na 5-1. Zaczynamy prowadzić grę i stwarzać sobie co raz więcej sytuacji bramkowych. Po bardzo dobrym dryblingu Miłosza Mazura i dograniu do Adriana Wilusz zdobywamy bramkę na 5-2. Uznajemy wyższość miejscowego rywala przegrywając pierwszy raz w tej rundzie. Już w najbliższy piątek kolejny mecz z LKS Hłudno.