3 wygrane i remis orlika starszego.

W trzeciej kolejce spotkań Podkarpackiej Ligi Orlika Starszego drużyna Orzełków Brzozów wygrała 3 spotkania i jedno zremisowała natomiast mecz z Izolatorem Boguchwała nie został rozegrany ponieważ drużyna nie przyjechała.

W pierwszym meczu mierzyliśmy sie z mocną drużyną UKS 6 Jasło. Początek meczu to niedokładność w naszej grze, nie potrafimy stworzyć sobie sytuacji strzeleckiej, natomiast przeciwnik groźnie nas kontratakuje, z opresji często ratuje nas bramkarz Adrian Frydrych, a w jednej z sytuacji z lini bramkowej piłkę wybija Arek Pietryka. Od tej pory przejmujemy inicjatywę, z autu piłkę wprowadza Dydek w uliczkę na wolne pole do Miłosza Mazura który pewnym strzałem koło słupka pokonuje bramkarza. Drugą bramkę dla nas równiez zdobywa Miłosz, a na koniec trzecią dokłada Adrian Wilusz. Wygrywamy 3:0.

Kolejne spotkanie to mecz z Liderem rozgrywek FA Rzeszów. Ten mecz rozpoczynamy już znacznie lepiej. w jednej z sytuacji na strzał z dystansu decyduje sie Kamil Lorenc Piłka po drodze wpada pod nogi Miłosza a ten tak jak w pierwszym meczu umieszcza piłkę w siatce tuż koło słupka. Przeciwnik kilkukrotnie groźnie kontratakuje i doprowadza do remisu. Nasi piłkarze jednak do końca walczą o korzystny wynik. Z prawej strony dośrodkowuje Wilusz,piłka odbija sie od obrońcy i ląduje w siatce. Wynik końcowy 2:1.

Mecz nr 3 to dobrze dysponowana tego dnia Kolbuszowa. Stwarzamy sobie sytuacje strzeleckie ale jesteśmy mało skuteczni. Prowadzenie dają nam Kuba Dydek i Max Byczek. Przeciwnik wykorzystuje słabszy fragment naszej gry i doprowadza do remisu 2:2.

Ostatni mecz z AP Jasło. Bramki z akcji dla nas zdobywają Wilusz i Dydek, a z wolnego dokłada Lorenc. Przeciwnik odpowiada tylko jedną bramką i spotkanie kończy się 3:1.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież