Spencer Long Womens Jersey  Informacje

Informacje

Opublikowano: niedziela, 17, marzec 2019

Treningi

Od najbliższego tygodnia treningi starszych grup będą odbywać się już na zewnątrz, proszę o odpowiedni ubiór. 

Badania

W dn. 1.03.2019 r. weszło w życie rozporządzenie Ministra Zdrowia zmieniające kwalifikację lekarzy uprawnionych do wydawania orzeczeń oraz wydłużające ich ważność. Najważniejsze kwestie zawarte w nowym rozporządzeniu:
- badania przeprowadzane będą raz w roku
- prawo do wydawania orzeczeń zyskuje również lekarz POZ 

1. Zawodnicy którzy nie ukończyli 23 roku życia, są zobowiązani do uzyskania orzeczenia lekarskiego o stanie zdrowia umożliwiającym bezpieczny udział we współzawodnictwie, przy czym odpowiednie orzeczenie może być wydane przez:
a) lekarza podstawowej opieki zdrowotnej;
b) lekarza specjalistę w dziedzinie medycyny sportowej w tym lekarza posiadającego certyfikat ukończenia kursu wprowadzającego do specjalizacji w dziedzinie medycyny sportowej.

W związku z powyższym każdy zawodnik Stowarzyszenia musi dostarczyć kartę zdrowia do 5 kwietnia. Blankiet karty dostępne są u trenerów. 

Turnieje

Rocznik 2007 23/24 marzec- Respekt Cup w Szalowej (dwudniowy turniej pod balonem, gramy 9x9, wyjazd busem w sobotę o godz. 11:00 powrót uzależniony jest od naszych wyników. Koszt od uczestnika to 130zł (nocleg, transport, wyżywienie, kolacja, śniadanie, obiad) wpisowe i część transportu pokrywa klub.

Rocznik 2009 30/31 marzec - Respekt Cup w Szalowej Zasady takie jak rocznik 2007 jedynie system gry to 7x7

Finał wojewódzki pucharu Tymbarka

Finał z udziałem naszych dwóch zepołów U-8, U-10  odbędzie się w Tarnobrzegu  4 kwietnia.

Treningi bramkarskie

Wznawiamy treningi bramkarskie które, odbędą się na zewnątrz w każdą środę o godz 16:30 na boisku wielofunkcyjnym lub na trawie.

Liga

W kwietniu rusza liga Młodzików, Orlików Starszych i Młodszych, ponadto terenowa liga dla Orlików Młodszych,

Deischmann

W tym turnieju po konsultacji ze swoim trenerem mogą wziąść udział młodsze roczniki 2011 i młodsi. W najbliższym tygodniu kończą się zapisy.

Odsłony: 289

Komentarze   

0 #2 ewufafuza 2019-04-26 09:37
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin 18 ehk.zcxv.orzelkibrzozow.pl.eow.sl http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
Cytować
0 #1 ogezfesikik 2019-04-26 08:57
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Buy Amoxicillin Online Buy Amoxicillin Online vvo.bfgx.orzelkibrzozow.pl.lqk.fg http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Alexander Radulov Womens Jersey