Spencer Long Womens Jersey  XXX turniej halowy o puchar prezesa OZPN w Krośnie

XXX turniej halowy o puchar prezesa OZPN w Krośnie

Opublikowano: niedziela, 23, luty 2020

IMG 20200223 150106

W turnieju powiatów z okręgu OZPN Krosno wzięło udział 8 zespołów, 7 powiatów: Krośnieński, Grodzki Krosno, Brzozowski, Leski, Jasielski, Sanocki, Bieszczadzki oraz goście ze Słowacji OFZ Presov. W naszej reprezentacji wystąpili w głównej mierze zawodnicy Orzełków oraz jeden zawodnik VIVIO Blizne Szymon Kostka. W pierwszym meczu grupowym mierzymy się z Powiatem Sanockim gdzie mecz jest bardzo wyrównany i prowadzony w bardzo dobrym tempie, niestety jeden błąd w obronie spowodował, że tracimy bramkę decydującą o końcowym wyniku, drugi mecz z Powiatem Bieszczadzkim to zdecydowane zwycięstwo 2:0. W ostatnim meczu grupowym mierzymy się z Powiatem Krośnieńskim, stawka meczu duża bo decydująca o awansie do fazy finałowej. Nasz zespół zmobilizowany starał się bardzo mocno prezentując bardzo dobry futbol, niestety brak skuteczności i trochę szczęścia spowodowały, że mecz kończy się remisem i musimy zadowolić się meczem o V miejsce. Trafiamy na drużynę ze Słowacji, która w 5 minucie strzela nam jedną bramkę za to my w odpowiedzi prze kolejne 10 minut bombardujemy bramkę Słowaków, 4 słupki i niemożliwe obrony bramkarza zatrzymują nasze akcje. Przegrywamy lecz z podniesiona głową kończymy turniej bo każdy dał z siebie 200%.