II miejsce Żaków w Jarosławiu

Opublikowano: sobota, 24, luty 2018

II miejsce w Jarosławiu 2009r.24.02.2018r

SREBRO W JAROSŁAWIU
Drugie z kolei srebrne krążki zawisły w ubiegłą sobotę na szyjach chłopaków z rocznika 2009. Drużyna w składzie: Bodzioch Radek, Celejowski Grześ, Szpak Patryk, Krowiak Filip, Supel Łukasz, Paczkowski Karol, Owsiany Kamil, Szymański Szymon, Konieczko Krystian i Pietryka Szymon miała okazję rywalizować z drużynami z którymi nie spotyka się na co dzień. Zadanie wykonane, a puchar jest nasz !
W pierwszym spotkaniu zmierzyliśmy się z Gaudium Zamość. Wynik otworzył Radek Bodzioch przepięknym uderzeniem z ponad 30 m lobując bramkarza. Niespełna dwie minuty później dorzucamy drugą bramkę i zdobywamy 3 punkty. Drugi spotkanie to mecz nie wykorzystanych szans. Stwarzając sobie kilka dobrych sytuacji tylko raz udaje nam się skierować piłkę do bramki Błękitu Żołynia, a mecz kończy się remisem. Najtrudniejszym zadaniem tego dnia okazała się potyczka ze zdecydowanym dominatorem zawodów- 16 Przemyśl. Drużyna, która w każdym meczu zdobywała grad bramek naszego bramkarza pokonuje tylko 2 razy, a my odnosimy pierwszą porażkę tego dnia. Kolejne cztery mecze to seria zwycięstw naszej drużyny. Pokonując kolejno: KS Szówsko, Perfekt Przeworsk, JKS Jarosław i Start Pruchnik nie tracimy żadnej bramki. Ciężar gry przeważnie był na stronie rywali, a liczba zdobytych bramek i stworzonych sytuacji po składnych akcjach daje świetne prognozy na przyszłość.
Na zakończenie otrzymaliśmy duży srebrny puchar oraz pamiątkowe dyplomy. Wyróżnionym zawodnikiem naszej drużyny został Filip Krowiak.
Trener Konrad Ryba

Nasze wyniki:

Orzełki Brzozów - Gaudium Zamość 2:0 

Orzełki Brzozów - Błękitni Żołynia 1:1

Orzełki Brzozów- 16 Przemyśl 0:2

Orzełki Brzozów - KS Szówsko 4:0

Orzełki Brzozów - Perfekt Przeworsk 2:0

Orzełki Brzozów - JKS Jarosław2:0

Orzełki Brzozów - Start Pruchnik 2:0

Odsłony: 179

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież