Spencer Long Womens Jersey  Ważne informacje

Ważne informacje

Opublikowano: czwartek, 01, marzec 2018

 

- Badania lekarskie niektórych zawodników straciły ważność, proszę zgłaszać się do trenerów po karty zdrowia w celu uzupełnienia ich ważności w ośrodku zdrowia w Haczowie.

 

- Wpłatę za ubezpieczenie zawodników w kwocie 10zł proszę wpłacać trenerom na najbliższych treningach,

 

- Prosimy o uzupełnienie strojów zawodników tak aby na treningach był kompletny (getry, spodenki, koszulka), przypominamy o obowiązku noszenia wody na treningi

 

- Zwracamy się z prośbą o przestrzegania zasad związanych z wyjazdami, jeśli zawodnik jest na liście wyjazdowej ma obowiązek jak najszybciej powiadomić trenera o swojej nieobecności na turnieju lub sparingu. W innym wypadku będzie to skutkowało brakiem powołania na kolejne wyjazdy, a co najgorsze przez takie podejście krzywdzi kolegów, którzy na to miejsce mogli by pojechać na turniej.

 

- Treningi Młodzika i Orlika Starszego już w najbliższym czasie będą odbywać się na zewnątrz, proszę o przygotowanie odpowiedniej odzieży.

 

 

- Proszę zgłaszać dzieci u swoich trenerów do rozgrywek Deishmann, w tym roku kwota wpisowego to 140zł (w tej kwocie jest strój oraz zniżka 20% na asortyment sklepu) Kategorie wiekowe: 2005/06, 2007/08, 2009/10. W skład drużyny wchodzi maksymalnie 10 zawodników. Terminy rozgrywania turnieju w Krośnie: 7,14,21,28 kwietnia (kolejki o punkty), 12,19 maj (kolejki sparingowe) 9 czerwca finał miejski.

Orlik młodszy i orlik starszy rozgrywki w lidze podkarpackiej rozpoczyna dopiero w maju więc nie koliduje to z rozgrywkami Deishmann.

 

 

- Terminarz ligi Młodzików dostępny jest na naszej stronie.

Odsłony: 286

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Alexander Radulov Womens Jersey