Kolejny wygrany mecz grupy Młodzik Orzełków Brzozów.

Opublikowano: sobota, 22, wrzesień 2018
młodzik wesoła
Dzisiejsze spotkanie Orzełki rozpoczęły w osłabionym składzie. Pomimo braku kilku zawodników z podstawowego zespołu, nie wytrąciło nas z rytmu gry. Zaczynamy spotkanie badawczo i czekamy na otwarcie się zespołu LKS Wesoła. W 13 minucie swoją okazję znalazł Kacper Kaczkowski trafiając na 1:0. Dwie minuty przed końcem pierwszej połowy, ten sam zawodnik podnosi wynik do 2:0. Druga połowa to dalsze realizowanie założonych zadań. Konsekwencją tego jest gol Miłosza Mazura w 40 minucie. Trzy minuty później Kacper Kaczkowski strzela bramkę zdobywając tym samym hat-tricka. Ostatnie trafienie należy do Miłosza Mazura który ustala wynik spotkania na 5:0.
Nasza gra w ogólnym podsumowaniu całego spotkania wyglądała na schludną, konsekwentną i mądrze grającą piłką w rożnych sektorach i strefach boiska. Wynik mógł być o wiele wyższy, lecz naszym założeniem jest przede wszystkim nauka.