Inauguracja rundy wiosennej Orzełków ze Stalą Rzeszów

Opublikowano: czwartek, 06, kwiecień 2017

Drużyny Młodzik Młodszy i Młodzik Starszy rundę wiosenną rozpoczynają od meczu wyjazdowego ze Stalą Rzeszów. Trudny wymagający przeciwnik któremu stawimy czoła. Wyjazd o godz 8:20 ze stadionu Mosir. Pamiętamy o ochraniaczach i legitymacjach lub innym dowodzie tożsamości. Powrót około 14:00. Dzieci otrzymają wyżywienie.

 

Grupy Orzełków w przygotowaniach rozegrały swoje sparingi: ...

Podsumowanie rundy jesiennej młodzików młodszych

Opublikowano: niedziela, 01, styczeń 2017

Okres wakacyjny był czasem przygotowań chłopców urodzonych w 2006 i 2005 roku do rozgrywek Podkarpackiej Ligi Młodzików Młodszych.Od początku przygotowań rodzice i chłopcy podeszli bardzo poważnie, o czym może świadczyć wysoka frekwencja na treningach i pełne zaangażowanie podczas zajęć. Dało się odczuć wielki entuzjazm i wolę dobrych występów w nowo rozpoczynanych rozgrywkach. Tak też się stało! Zespół prezentował się poprawnie, a założenia określone przez trenera, zawodnicy starali się realizować jak najlepiej. Zaowocowało to dobrą grą oraz zdobytymi punktami, które pozwoliły zajmować miejsca w górnej części tabeli. Później jednak przytrafiły się spotkania, w których zabrakło skuteczności. Chłopcy dzielnie walczyli i starali się przy tym promować ofensywną i widowiskową piłkę nożną. Musieliśmy jednak również uznawać klasę przeciwników, z którymi przyszło nam się mierzyć. Dodatkowym elementem, który miał wpływ na słabsze wyniki był fakt utraty zawodników, których dosięgły kontuzje oraz gra młodszych chłopaków w starszym roczniku rozgrywkowym. Przed nami dłuższy okres przygotowania do rundy rewanżowej, dzięki któremu, wykonamy mnóstwo pracy, aby wiosenne mecze wyglądały lepiej w naszym wykonaniu i kończyły się większą zdobyczą punktową. Czekamy na powrót kontuzjowanych kolegów i ostro bierzemy się do pracy, która mamy nadzieję zaprocentuje w najbliższej przyszłości. Czujemy wielki niedosyt i ogromną chęć poprawy, gdyż stać nas na znacznie więcej.

trener Mateusz

TURNIEJ DĘBICA 2006!!!

Opublikowano: czwartek, 08, grudzień 2016

Niedziela będzie dniem wyjazdu na turniej piłkarski do Dębicy. Reprezentować będą nas zawodnicy urodzeni w 2006 roku...więcej w rozwinięciu...

Specjalna oferta dla rodziców

Opublikowano: sobota, 12, listopad 2016

Dla wszystkich rodziców i kibiców przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę – interesujące korzyści zakupowe i możliwość wspierania naszego klubu jednocześnie!
Klub Orzełki Brzozów- już od roku współpracuje z Lyoness. Karta Cashback Lyoness to same korzyści – dla Ciebie i dla Klubu!

- Cashback pozwala na zwrot do 5% wartości zakupów, który po osiągnięciu minimalnej kwoty 22,50 zł przelewany jest w każdy wtorek na konto bankowe uczestnika programu kibica. Informacje o kwocie przelewu przesyłane są SMS-em
- Cashback to również dodatkowe punkty gromadzone przy każdym zakupie u Partnerów Handlowych, które mogą być wykorzystane w ramach specjalnych ofert promocyjnych
- Kolejny 0,5% z zakupów kibica wspiera nasz klub
Aby przystąpić do programu należy wypełnić kartę zgłoszeniową dołączoną do karty.

Po zarejestrowaniu karty w systemie przez obsługę otrzymasz na telefon komórkowy i maila dane umożliwiające zalogowanie się na stronie layoness.pl. Tam będziesz mógł śledzić stan swojego konta.

Więcej informacji o programie Casback Lyoness znajduje się na stronie www.lyoness.pl

Spotkanie z przedstawicielem firmy Lyoness panią Justyną Żuczek odbędzie się w środę 16 listopada 2016r. o godz.17:15 w Świetlicy SP Brzozów. Zachęcam do wzięcia udziału w spotkaniu.

Rodzicom korzystającym już od roku z oferty Dziękujemy i życzymy owocnej współpracy.

Wyjazd na mecz Lotto Ekstraklasy

Opublikowano: środa, 02, listopad 2016

Wyjazd na mecz Lotto Ekstraklasy Termalica Bruk Bet Nieciecza - Korona Kielce organizowany przez Orzełki Brzozów odbędzie się w 5 listopada 2016r. o godz 11:30 spod liceum. Obowiązuje lista zamieszczona w rozwinięciu, jeśli ktoś nie może jechać proszę powiadomić koordynatora jak najszybciej(506083889) Składka na autokar 15zł w dniu wyjazdu.

Odpowiedzialny za wyjazd to Paweł Jurkiewicz(695649035) i Jacek Knap(661966389)

Powrót około 21:00

Jedziemy przez Krosno, autobus zatrzyma sie w Zmiennicy na pierwszym przystanku i w Malinówce koło Centrum.

Liga Podkarpacka

Opublikowano: niedziela, 23, październik 2016

W sobotę nasze drużyny rozegrały przedostatnią kolejkę ligi...

Liga Orzełków

Opublikowano: sobota, 08, październik 2016

Młodzik starszy remisuje 1:1 z Bieszczadami Ustrzyki Dolne, jedyną bramkę zdobywa Tomasz Bober po rzucie rożnym. Wynik ten nie jest zadowalający bo przeważaliśmy i mieliśmy kilka dogodnych sytuacji do podwyższenia wyniku. Lecz zemściły się niewykorzystane sytuacje i goście zdobywają 1 punkt po rzucie wolnym tuż przed zakończeniem spotkania, nasz bramkarz popełnia błąd, źle obliczając lot piłki. W kolejnej kolejce pauzujemy, a za dwa tygodnie gramy z Polonią Przemyśl.

Młodzik młodszy ulega Beniaminkowi 0:7. Wynik nie odzwierciedla potencjału tej drużyny, klub w nich wierzy, a trener i zawodnicy dołożą wszelkich starań aby z treningu na trening stać się lepszym. 

DSC 1128

Relacja z sobotnich zmagań Orzełków

Opublikowano: niedziela, 11, wrzesień 2016

Swój czwarty mecz w Lidze Podkarpackiej Młodzików Młodszych (D2) rozegrała drużyna Orzełków Brzozów...

Wygrana z Przeworskiem

Opublikowano: wtorek, 06, wrzesień 2016

W sobotę trzeciego września odbył się kolejny mecz ligowy w ramach Podkarpackiej Ligi Młodzików Młodszych. Rywalem podopiecznych Mateusza Ostrowskiego była drużyna Orła Przeworsk, która po dwóch zwycięstwach plasowała się na drugiej pozycji w tabeli. Dobra gra "Orzełków" zaprocentowała końcowym wynikiem w stosunku 2:0. Bramki dokumentujące przewagę gospodarzy w tym meczu zdobyli Krystian Paczkowski i Dawid Wacek.