Spencer Long Womens Jersey  Stowarzyszenie Sportowe ORZEŁKI Brzozów

Sobotnie zmagania w lidze - opis

Opublikowano: poniedziałek, 27, kwiecień 2015

W  sobotnie przedpołudnie 25.04.2015 drużyna Orzełków Brzozów (MŁODZIK STARSZY) rozegrała kolejne spotkanie w Podkarpackiej Lidze Wojewódzkiej. Przeciwnikiem naszej drużyny była renomowana Stal Mielec. W pierwszą połowę wchodzimy z respektem dla przeciwnika. Dwa błędy i przegrywamy 0:2. Z czasem gra naszego zespołu nabiera wyrazu, stwarzamy sobie sytuacje bramkowe, których nie brakuje drużynie gości. Drugą połowę zaczynamy od kolejnego błędu i robi się 0:3. Nasi zawodnicy nie poddają się i po rzucie wolnym zdobywają bramkę. Na skrzydle bardzo dobrze spisuje się Albert Szczepek. Końcowy wynik 1:4 dla Stali Mielec. Reasumując Stal wygrała zasłużenie prezentując najlepszą piłkę jaką do tej pory mogliśmy oglądać w tych rozgrywkach. Orzełki zagrały z ogromnym zaangażowaniem , wykazały się hartem ducha i walką do ostatniego gwizdka.

Droga do zwycięstw prowadzi przez wiele porażek . Orzełki pamiętajcie o tym!!!

P.S. Naszym najlepszym zawodnikiem okazał się nasz kapitan Bartosz Hędrzak. Słowa uznania należą się naszym  filigranowym napastnikom ,,małemu” Michałowi i Norbiemu.

 

* * * 

MŁODZIK MŁODSZY w kolejnej kolejce Ligi Podkarpackiej drużyna, rozegrała mecz na wyjeździe w Stalowej Woli. Młodzik młodszy rocznik 2003/2004 zmierzył się z miejscową Stalą. Pierwsza połowa to walka w środku pola z kilkoma akcjami naszej drużyny. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:0.  Po przerwie nasza drużyna zaczęła raz po raz atakować bramkę przeciwnika, stwarzając sobie sytuacje bramkowe. Jedną z nich wykorzystał Krzysztof Supel po podaniu Miłosza Babireckiego. W 45-tej minucie po strzale Damiana Nogaja zdobywamy drugą bramkę. Wydawało by się, że mecz jest pod kontrolą naszych chłopców, jednak Stal coraz odważniej zaczęła atakować. W 50-tej minucie nasz bramkarz Radosław Zarzyka, w sytuacji sam na sam uchronił nas od utraty bramki. Dwie minuty później po składnej akcji, Stal zdobywa gola kontaktowego. Po straconej bramce nasi zawodnicy obudzili się i zaczęli znów atakować bramkę przeciwnika, co przyniosło kolejnego gola. Po zamieszaniu podbramkowym Bartłomiej Kędra ustalił wynik na 3:1. 

Skład drużyny: Radosław Zarzyka, Norbert Zdziarski, Kacper Jurkiewicz, Jakub Krzyżanowski, Damian Nogaj, Krzysztof Supel, Patryk Serafin, Tomasz Bober, Miłosz Babirecki, Mateusz Sobota, Konrad Wolanin, Bartłomiej KędraFilip Lutecki, Oskar Niewiadomski

Sparing z EKOBALLEM

Opublikowano: czwartek, 19, marzec 2015

W czwartek nasza drużyna Młodzik Młodszy udała się na sparing do Pakaszówki, by zmierzyć się z drużyną Ekoball Sanok rocznik 2003. Była to gra szkoleniowa, dlatego wynik nie był dla nas najważniejszy. Chłopcy zagrali przyzwoity mecz. Kilka ładnych akcji napawa optymizmem przed sezonem. Bramki w naszej drużynie strzelali Michał Komski 3, Krzysztof Supel 2 i Kacper Jurkiewicz 1. Brawa dla chłopców, że nie przestraszyli się chłodu i potraktowali sparing bardzo poważnie. Zdajemy sobie sprawę, że wciąż panuje grypa, dlatego trener wraz z zawodnikami życzy wszystkim zdrowia i szybkiego powrotu do treningu.

II miejsce w Turnieju VIVIO Orzełki Cup rocznik 2004

Opublikowano: niedziela, 01, marzec 2015

28 lutego Orzełki Brzozów były organizatorem turnieju pt. „VIVIO Orzełki Cup rocznik 2004”, jest to cykl turniejów w ramach Piłkarskiej Zimy OZPN Krosno 2015...

I miejsce rocznika 2004 w Turnieju MOSiR Dukla Cup

Opublikowano: środa, 11, luty 2015

W dniu 10 lutego 2015 roku Orzełki MOSiR Brzozów wzięły udział w turnieju piłki nożnej MOSiR Dukla Cup rocznik 2004. Nasi chłopcy powalczyli  dając z siebie wszystko i nie oczekiwanie wygrali turniej nie ponosząc ani jednej porażki ...........

Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Jaśliska

Opublikowano: środa, 11, luty 2015

7 lutego w hali sportowej Zespołu Szkół Publicznych w Jaśliskach odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Jaśliska, rocznika 2003. Współorganizatorem turnieju był Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Krośnie w ramach akcji Piłkarska zima 2015. Drużyna Orzełków MOSiR Brzozów rocznik 2003 również wzięła udział ....... .

III miejsce rocznika 2002 w MOSiR Dukla Cup

Opublikowano: wtorek, 10, luty 2015

11.02 nasza drużyna zajęła III miejsce w Dukli. Kadrę rocznika 2002 uzupełnili chłopcy z 2003 rocznika, mimo braku bramkarza i kilku obrońców rozegraliśmy dobry turniej. Drużyna cały turniej grała bardzo równo prezentując dobry poziom.  W ważnych meczach  nie ustępowaliśmy w żadnym aspekcie, decydowały detale. Akcje Lasek - Orłowski można oglądać bez końca, ta para zwodników rozumie się coraz bardziej. Michał Zdziarski rozegrał super turniej jego gra była bardzo dojrzała i inteligentna. Takiego Michała chcemy zawsze oglądać. Moim zdaniem został najlepszym zawodnikiem naszej drużyny i zgodnie z tradycja otrzymał puchar za trzecie miejsce.

Strzelcy bramek: Orłowski Norbert 4, Lasek Bartłomiej 3, Bieńczak Piotr 2, Supel Krzysztof 1, Jurkiewicz Kacper 1,     

Podsumowanie turnieju Ferie z Piłką 2015

Opublikowano: niedziela, 08, luty 2015

Podsumowanie turnieju „Ferie z Piłką” rocznik 2002 Brzozów 07.11.2014r.

W dniu 07.02.2015r. Orzełki Brzozów była organizatorem turnieju piłki nożnej rocznika 2002 i młodsi. W turnieju wzięło udział siedem drużyn. Turniej został rozegrany systemem każdy z każdym, czas gry wynosił 13 min.....

Turniej w Kielnarowej

Opublikowano: sobota, 17, styczeń 2015

Nasze wyniki: 

- Orzelki - Top 9 Jarosław 0:0

W tym meczu to nasza dominacja na boisku. Jarosław tylko dwa razy był  na naszej połowie, przeciwnik nie zdołał uderzyc na naszą bramkę. Nasi zawodnicy stwarzali sytuację za sytuacją,jednka nic nie chciało wpadać. Mecz kończy się remisem, zawiedzeni schodzimy z boiska, bo wiemy ze stracone punkty będą ważyły w walce o wyższe lokaty.

- Orzelki - Stal Stalowa Wola 1:0 (Szczepek Albert)

Turniej o Puchar Prezesa OZPN Krosno

Opublikowano: niedziela, 11, styczeń 2015

 

Nasze wyniki:

 Orzełki - Karpaty Mosir 0:1

Orzełki - Koniczynka Krosno 0:1

Oezełki - Akademia Jasło 0:1

Orzełki - OFZ Preszov 0:3

Orzełki - Przełom Besko 1:2 (Lasek)

Orzełki - Ekoball Sanok 1:1 (Szczepek)

Alexander Radulov Womens Jersey