Spencer Long Womens Jersey  Szkółka MOSiR Brzozów ..:.. ORZEŁKI Brzozów

DEICHMANN - MEKSYK

W sobotę 6 czerwca drużyna Meksyku brała udział w Finale Miejskim Minimistrzostw Deichmann 2015 w Krośnie. Dobra postawa w rozgrywkach grupowych pozwoliła na uprzywilejowane miejsce w rundzie pucharowej. Naszym pierwszym przeciwnikiem był zespół Grecji, który po dobrej grze pokonaliśmy 4:1 i tym samym wywalczyliśmy promocję do ćwierćfinału, a tam czekała już na nas drużyna Holandii, nasz grupowy rywal, z którym we wcześniejszych spotkaniach przegraliśmy dwukrotnie w stosunku 3:2. Chłopcy swoimi cechami wolicjonalnymi, ale przede wszystkim świetna grą postawili przeciwnikowi wysokie wymagania. Wspaniały mecz ze zwrotami sytuacji boiskowych zakończył się naszym zwycięstwem 2:1 i awans do strefy medalowej stał sie faktem. Ten etap rozgrywek stał na bardzo wysokim poziomie sportowym. Półfinał z drużyną Urugwaju niestety przegraliśmy 0:4 i trzeba przyznać, że mimo stworzonych, niewykorzystanych sytuacji tego dnia to Urugwaj był lepszym zespołem i zasłużenie awansował do finału. Drugi półfinał to rywalizacja Brazyli i Niemiec, w której minimalnie lepsi okazali się Ci drudzy wygrywając 2:3. Mecz o 3 miejsce Meksyk - Brazylia był bardzo wyrównany. Zakończył sie zwycięstwem Canarinhos 0:1 i niestety zajmujemy niewdzięczne w rywalizacji sportowej IV miejsce. Finał wygrywa Urugwaj pokonując Niemców 3:0. Tego dnia nasi chłopcy walczyli do ostatniej kropli potu. Było mnóstwo emocji, złość, radość, łzy, ale również przepełniająca mnie duma widząc tak zgrany i walczący zespół. Najlepszym dowodem, że to IV miejsce jest sukcesem była głosna owacja kibiców pozostałych drużyn oraz uśmiech rodziców obejmujących swoje pociechy. Bohaterami tego niezwykłego dnia byli: Adam Wilusz, Mirosław Irzyk, Konrad Jurczak, Dawid Wacek, Krystian Paczkowski, Adam Nowak, Kacper Sobota. Niestety nieobecni w tym dniu z różnych przyczyn, a walczący dzielnie w poprzednich spotkaniach byli: Patryk Cyparski, Kacper Kaczkowski oraz Piotr Jastrzębski. Szczególne podziękowania należą się rodzicom małych bohaterów bez których nie moglibyśmy uczestniczyć w tak elitarnych imprezach. Ja w imieniu swoim i zawodników chciałem podziękować Wam za trud i czas włożony w ten turniej. Wszystkim razem i każdemu z osobna pragnę pogratulować i jeszcze raz serdecznie podziękować.

WIARA! CHARAKTER! MARZENIA!

JESTEŚCIE WIELCY!!!

Deichmann 4 miejsce U-9

W niedziele nasza drużyna Meksyku po wielkich emocjach wywalczyła 4 miejsce w finale miejskim w Krośnie. Gratulujemy trenerowi i drużynie, chciałbym podziękować rodzicom za wielkie zaangażowanie i kibicowanie. Inni mogą nam zazdrościć

ps. relacja trenera wkrótce. 

DEICHMANN

Będziemy tutaj zamieszczac informacje dotyczące 

Turnieju DEICHAMANA 2016. 

KADRA 2004/2005 (Szwajcaria)
1. Białas Adrian
2. Błyskal Maciej
3. Supel Paweł
4. Szczepek Szymon
5. Nowakowski Wojciech
6. Zgłobicki Tomasz
7. Remigiusz Florek
8. Rachwał Mikołaj
9. Propokowicz Mateusz
10.Muszyński Karol

KADRA 2005(Nigeria)
1. Targowski Kacper
2. Bartkowski Alan
3. Filip Siwak
4. Kościński Kacper
5. Wacek Oskar
6. Kenar Szymon
7. Targowski Gabriel
8. Dopart Fabian
9. Dyka Oliwia
10. Barbara Michał

KADRA 2006 (Meksyk)
1. Wilusz Adam
2. Cyparski Patryk
3. Irzyk Mirosław
4. Kaczkowski Kacper
5. Jurczak Konrad
6. Wacek Dawid
7. Paczkowski Krystian
8. Nowak Adam
9. Jastrzębski Piotr
10. Sobota Kacper

Zapraszam na oficjalną stronę  Turnieju.http://www.kochamsport.pl/Zawody/DMME2015/U-9/Krosno/Aktualno%C5%9Bci

Dziękuje rodzicom za super postawę i kibicowanie, były to niezapomniane chwile dzięki wam. 

 

Deichmann mini mistrzostwa

Nasza szkółka w tym roku chce również wziąć udział w tym turnieju, trenerzy wybiorą składy, a rodzice potwierdzą lub nie udział swojego dziecka w tym turnieju. Wiemy ile emocji przyniósł poprzedni turniej naszym podopiecznym. Szukamy najlepszych rozwiązań dla naszych dzieci.

Zapraszam na stronę oficjalną turnieju: Deichmann Krosno

Alexander Radulov Womens Jersey